Kurumsal

Biz Kimiz ?

S.D. Sistem Danışmanlık A.Ş. ismi ile Danışmanlık Hizmet şirketi olarak Antalya'da faaliyete başlamış ve siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vererek, personel maliyetlerinizi düşürüp, karlılığınızı arttırmayı amaçlamaktadır.

Hemen İletişime Geçin !

SGK Teşvik Danışmanlığı Nedir?

İşletmeler her ay SGK teşviklerinden belirli kriterler doğrultusunda yararlanılabilmektedir. Fakat şirketlerin yararlanabileceği SGK teşvik başlıklarının çokluğu ve karmaşıklığı, işletmelerin yararlanabileceği en doğru ve en yüksek faydayı sağlayacak teşviği tespit etmesinde işini zorlaştırmaktadır.

Birçok detaya sahip SGK teşviklerinden en iyi faydayı sağlamak ve en verimli şekilde yararlanmak için profesyonel bir süreç yürütmek ve teşvik konusunda tecrübeli olmak gerekmektedir. Bu yüzden işletmeler bünyelerinde yeterli donanıma sahip personel istihdam etmek yerine, SGK teşvikleri konusunda yapmış oldukları çalışmalar ile kendini kanıtlamış, tecrübeli ve alanında uzman firmalardan "SGK Danışmanlık Hizmeti" almayı tercih etmektedirler. Böylece işletmeler rekabetin yüksek olduğu günümüz koşullarında kendi uzmanlık alanlarına yoğunlaşabilme imkanı buluyor, zamandan tasarruf ederek uzmanlık alanlarına yoğunlaşabiliyor, ek personel çalıştırma masrafından tasarruf edebiliyor. Aynı zamanda teşvik sürecinin profesyonel şekilde yürütülebilmesini sağlıyor buda hatasız ve en verimli şekilde teşviklerden yararlanılabilmesini sağlıyor.

Şirketlerin uzmanlık gerektiren ve teşvik danışmanlığını SD Sistem Danışmanlık olarak size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALARA AİT İSTATİSTİKLERİMİZ.

0 YARARLANAN FİRMA
0 SORGULANAN SİGORTALI
0 SORGULANAN TEŞVİK SAYISI

Sizin için en doğru seçim

“SGK Prim Teşvik Mevzuatı” özel uzmanlık gerektiren bir alandır. İşe giriş çıkışlarda takip zordur, yanlış kanun kodlu tercih yapmak işletmeler için büyük riskler yaratır…

Güvenilir Sonuçlar

Bilgi ve tecrübemizle, hatasız şekilde, en yüksek oranlarda faydalanmanızı sağlıyoruz.

Kolay Hesaplama

6111 ve 7103 sayılı istihdam teşvikleri için tek tuşla anında hesaplama yapmaktayız.

Anında Sonuçlar

Tek tuşla anında hangi teşvikten ne kadar avantaj sağlayacağınızı bilginize sunabilmekteyiz.

İstatistik ve Raporlama

İşyerleri ve Şubeler için anında istatistikleri ve raporları verebilmekteyiz.

Teşviklerden Sizde Faydalanabilirsiniz...